ZŠ Nedvědovo náměstí v Podolí hledá školníka

Hledáme nadšeného kolegu, šikovného, obratného kutila, na pozici školníka ZŠ Nedvědovo náměstí, který vidí rád, když věci, o které se stará fungují. Který by byl rád součástí přátelského týmu, odhodlaného školu v Podolí vést tak, jak si nejen tradice, zaměření a lokalita zaslouží.

Můžeme nabídnout maximálně podpůrné a motivující prostředí pro spolupráci těch, na kterých nám záleží, tj. děti - žáky, zaměstnance i přátele školy - rodiče, MČ, apod. Výhodné platové podmínky, možnost užívání školního nově zrekonstruovaného bytu.

Termín nástupu: ihned (event. dle osobní dohody).

V případě, že by Vám tato práce přinášela radost a pokud byste měl zájem o bližší informace, prosím, kontaktujte paní Michaelu Bořovou na tel.: 605 532 058 anebo Zuzanu Cihelkovou na tel. 731 408 169

Zveřejněno: 01.08.2019 – Vít Drbal