Ukliďme Česko - Ukliďme Prahu 4

Ukliďme svět, Ukliďme Česko, je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky a také na Praze 4. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Společně v sobotu 8. dubna 2017 dobrovolnické týmy uklízí místa ve svém okolí, která to potřebují.

MČ Praha 4 do akce vstupuje podporou těchto dobrovolnických týmů, tím, že jim, jako každý rok, zdarma zajistí pracovní ochranné rukavice, pytle na odpadky a také zařídí likvidaci odpadu.

Kdo uklízí?
Uklízíme všichni. Společně.  Do úklidových akcí se zapojují lidé ze všech koutů České republiky. Uklízejí školáci, politici, úředníci, skauti, děti z dětských domovů, vysokoškoláci, důchodci, programátoři, lékaři, prodavači, ekologové, turisti, pejskaři, pankáči … Prostě všichni, na koho si vzpomenete. Uklízíme společně!

Jak se zapojit?
Navštivte webové stránky www.uklidmecesko.cz a zorganizujte vlastní úklid ve svém okolí. 
Nebo se podívejte, kde se ve vašem okolí úklid koná a přidejte se k němu. Místa, která se uklízejí, najdete na mapě zde  www.uklidmecesko.cz/map

Chcete pracovní pomůcky a kontejner?
Kontaktujte pana Zárubu, vedoucího oddělení životního prostředí na emailu david.zaruba@praha4.cz

Chcete uklízet jindy než 8 dubna?
Nevadí, zorganizujete-li úklid na jiný den, pak stejně můžete požádat MČ Praha 4 o přistavení kontejneru a pracovní pomůcky.

Ukliďme česko
Zveřejněno: 09.03.2017 – vedoucí oddělení PR Petra Handlová,
Vytisknout