Soutěž o nejlepší provozovnu Prahy 4 již pošesté

Praha 4 podporuje všechny slušné podnikatele, proto letos již pošesté vyhlásila soutěž „Provozovna Prahy 4“, ve které sami zákazníci rozhodují o nejoblíbenější provozovně podnikající na území městské části. Soutěž se koná pod záštitou zástupce starosty Lukáše Zichy (BEZPP).

„Naším cílem je ukázat, že mezi námi jsou úspěšní a poctiví podnikatelé,“ uvedl zástupce starosty Lukáš Zicha. „Proto mají obyvatelé Prahy 4 možnost již šest let si zvolit nejoblíbenější provozovny na naší městské části. Živnostníci a provozovatelé musejí mít zpětnou vazbu od svých zákazníků.“

O nejlepší provozovně Prahy se letos bude rozhodovat elektronickým hlasováním prostřednictvím webu městské části www.praha4.cz od 11. června do 31. července 2015. Podle pravidel soutěže je možné hlasovat pouze pro jednu z navržených provozoven.

Veřejnost o nejlepší provozovně rozhoduje, ale také provozovny do soutěže sami občané nominují, a to rovněž na webu městské části Praha 4 a to od 5. května do 10. června 2015. Nominovat lze provozovny ve třech kategoriích: služby, obchodní činnost a hostinská činnost. Nominovány mohou být fyzické i právnické osoby, které vlastní živnostenské oprávnění nebo mají provozovnu na území městské části Praha 4.

Praha 4 nabízí firmám a živnostníkům podnikajícím v městské části zápis do internetového Katalogu firem a živnostníků. Je to další způsob, jak mohou podnikatelé zákazníkům o sobě dát vědět. Tato registrace je zdarma.