Soutěž Malí velcí spisovatelé byla opět vyhlášena

Městská část Praha 4 opět vyhlásila oblíbenou literární soutěž pro děti. Malí velcí spisovatelé se budou konat již počtvrté.

Tento rok jsou vyhlášeny dvě kategorie:

1. kategorie literární: Báseň, povídka, román na jakékoli téma. Knížka může být psaná, kreslená, s ilustracemi, bez obrázků nebo třeba i komiks. Soutěžit mohou jednotlivci, třídy i skupiny dětí.
  2. kategorie výtvarná: ilustrace nevydané básnické sbírky (Dopis Robinsonovi). Můžeš si vybrat pouze jednu báseň, nebo ilustrovat celou sbírku. Městská část plánuje sbírku vydat a tvoje ilustrace může být součástí knihy. Básně jsou ke stažení zde.

Těšíme se na vaše díla. Vítězní autoři se mohou těšit na krásné ceny!

Svoji tvorbu posílejte do 31. března 2019 poštou na adresu Městská část Praha 4, oddělení PR, Antala Staška 2059/80b, Praha 4, nebo osobně na recepci Úřadu MČ Praha 4.

Malí velcí spisovatelé 2019
Zveřejněno: 07.01.2019 – tiskový referent Roman Rogner