Sběrný dvůr Prahy 4 soutěží o NEJLEPŠÍ SBĚRNÝ DVŮR ROKU 2015

Sběrný dvůr městské části Praha 4 v ulici Durychova se uchází o titul Sběrný dvůr roku 2015. Soutěž vyhlásila společnost ASEKOL a jejím cílem je najít ten nejlepší sběrný dvůr v České republice. Soutěž probíhá od poloviny července až od konce října 2015, prostřednictvím webové stránky www.sberne-dvory.cz. Praha 4 soutěží v kategorii „Nejlepší sběrný dvůr v obci nad deset tisíc obyvatel“ a může tak vyhrát 50 tisíc korun.

„Obyvatelé naší městské části mají možnost podpořit náš sběrný dvůr,“ uvedl radní pro životní prostředí Ondřej Růžička (ZZZ ANO 2011). „Hlasující hodnotí šest kategorií - čistotu ve sběrném dvoře, ochotu obsluhy, přívětivou otevírací dobou a co možná nejdostupnější a širokým rozsahem největší možnost odebírání komodit.“

Nejlepší sběrný dvůr roku 2015