Rozloučení s létem 2018

Dne 14. 9. jsme se rozloučili s létem v duchu tance i hudby. I přes ranní nepřízeň počasí se na nás sluníčko nakonec pousmálo. Bavili nás herci divadla Sklep, Dismanův dětský rozhlasový soubor, Šárka Vaculíková, tancem nás provedli Cigáni jdou do nebe a taneční skupina Yalla. Večerním programem provedli Tomáš Procházka a Tibor Žida.

Celá akce se konala pod záštitou starosty MČ Praha 4 Petra Štěpánka a radního pro životní prostředí Ondřeje Růžičky v rámci MA21.

Pojďte se podívat, jak jsme si to společně užili.

Děkujeme všem partnerům, kteří se do této akce letos zapojili. (Pražské služby, Lesy hl.m.Prahy, Městská policie Praha, Ekokom, Elektrowin, Kokoza, Aranžerie, Gatebo, Pohoda, Pet-Mat, Jogs Glass studio, Café na Půl Cesty, Farní charita Kralupy nad Vltavou).

Zveřejněno: 01.10.2018 – webmaster Roman Rogner