Přispějte svým názorem k revitalizaci severní terasy Kongresového centra

Severní terasa Kongresového centra Praha, s unikátním výhledem na panorama Prahy, projde stavební a funkční proměnou.

Proto Městská část Praha 4 ve spolupráci s managementem Kongresového centra vytvořila online anketu, jejíž výsledky budou inspirací pro architektonickou studii revitalizace tohoto veřejného prostranství.

Jde o jeden z prvních konkrétních kroků navazujících na zpracování generelu veřejných prostranství Prahy 4.

"Přejeme si vytvořit hezčí a přívětivější místo, kudy budou lidé nejen procházet, ale také zde rádi pobývat a kam se budou rádi vracet,"  vysvětluje smysl iniciativy městské části radní pro územní rozvoj a výstavbu Alžběta Rejchrtová (SZ/Trojkoalice).

Svůj názor na současnou i budoucí podobu severní terasy Kongresového centra můžete vyjádřit na tomto odkazu.
Zveřejněno: 17.06.2017 – vedoucí oddělení PR Petra Handlová,