Praha 4 spustila vlastní realitní inzerci

Znak městské části Praha 4


Ještě lepší servis občanům a informace podané v komplexní a vizuálně působivější formě - právě to jsou hlavní cíle právě spuštěného realitního portálu městské části Praha 4. Na adrese reality.praha4.cz jsou tak již nyní k dispozici aktualizované informace o možnostech pronájmu nebo prodeje nemovitostí v majetku městské části Praha 4.


Radní městské části Praha 4 Pavel Caldr upřesňuje: „Prostřednictvím tohoto portálu přinášíme nabídky standardně zveřejněné na naší úřední desce, ale v mnohem přehlednější a ucelenější podobě. U inzerátů tak například nechybí fotografie nebo umístění jednotlivých objektů na mapě Prahy 4. Nabídky bude možné také filtrovat, a to například jen pro prodej či pronájem a navíc jen pro určité katastrální území.“ Inzerce obsahuje nabídku bytů, nebytových prostor, nebytových objektů, pozemků, garáží a reklamních ploch.
Hlavní přidanou hodnotou realitního portálu však bude pro obyvatele z Prahy 4 možnost vložení vlastní inzerce a pomoc v řešení jejich momentální bytové situace. „Nájemníkům obecních bytů v majetku městské části Praha 4 nabízíme zprostředkování směny jejich bytu za větší, resp. za menší bydlení. Na základě zdarma zadaného inzerátu se účastníci směny mohou mezi sebou sami předem kontaktovat, domluvit vše potřebné, a k nám na úřad už pak jen přijdou vyřídit nezbytné formality s převodem bytu spojené,“ dodává Pavel Caldr. Portál tedy neslouží k zadávání komerční inzerce realitních kanceláří, odstraněny budou také nabídky, které se nebudou týkat území městské části Praha 4. 

Michal Sochor
tiskový mluvčí

Vytisknout