Nový cyklus přednášek a procházek pro seniory

Městská část Praha 4 připravila pro seniory a seniorky nový cyklus přednášek a procházek nazvaný Slavné okamžiky Prahy.

První přednáška proběhla ve čtvrtek 12. dubna v malém sále na Nuselské radnici za účasti místostarostky Ivy Kotvové (Trojkoalice/Zelení).

Slavné okamžiky Prahy přinesly návštěvníkům spoustu zajímavých faktů nejenom z pražské historie. Tématicky byla přednáška zaměřena na osobnosti, které významně přispěly k nynější podobě Prahy – Marie Terezie, Josef II. i František Palacký a také na témata Jubilejní zemské výstavy či pražské asanace.

Navazující procházka se uskuteční 3. května 2018 od 14:00. Sraz je u sochy Františka Palackého na Palackého náměstí, Praha 2.

Nový cyklus přednášek a procházek pro senioryNový cyklus přednášek a procházek pro senioryNový cyklus přednášek a procházek pro seniory
Zveřejněno: 16.04.2018 – tiskový referent Roman Rogner