Noví občánci přivítaní v září 2018

V září 2018 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a místostarostkou Ivou Kotvovou (oba Trojkoalice/Zelení) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole 4 Pastelky a příjemnou spolupráci studentům střední školy Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v září 2018
V úterý 11. září byli přivítáni:
Charlotte Seredyczová, František Štemberk, Hynek Mikuláš Alexa, Eliška Součková, Josef Štefl, Dominik Galandak, Albert Pavelka, Hana Soukupová, Vendula Kadilaková, Kryštof Opava, Filip Vávra, Dominik Kadlec, Jan Zelenka, Laura Slováčková, Filip Kos, Filip Jebavý, Julie Pevná, Pavel Ulián, Vratislav Čermák, Jakub Štefan a Antonín Roubal.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 11. 9. 2018

V úterý 25. září byli přivítáni:
Tomáš Bierhansl, Jakub David Johnson, Ema Báče, David Pavlas, Annabel Grace Flach, Rozálie Grubnerová, Amálie Grubnerová, Kristián Vrabec, Matyáš Prokeš, Vilém Havlíček, Adéla Kratochvílová, Anežka Hrouzová, Magdaléna Frantesová, Magdaléna Knoblochová, Mikuláš Dvořák, Anna Reichrtová, Lukáš Pilař, Leontýna Tučková, Samuel Tvorík, Adéla Šrubařová a Sofie Černá.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 25. 9. 2018

Ve středu 26. září byli přivítáni:
Marika Vavrejnová, Eliška Vondráková, Tomáš Ignác Semanský, Anna Herdová, Nikola Ulrichová, Věra Prokešová, Ema Černá, Ela Kidery, Filip Habl, Teodor Edr, Aneta Malíková, Ema Brejchová, Emma Molly Bowling, Eliška Fléglová, Gabriela Jana Jennings a Kristián Vondra.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 26. 9. 2018

Zveřejněno: 16.10.2018 – tiskový referent Roman Rogner