Noví občánci přivítaní v říjnu 2018

V říjnu 2018 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a místostarostkou Ivou Kotvovou (oba Trojkoalice/Zelení) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole 4 Pastelky a Na Lánech a příjemnou spolupráci studentům střední školy Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v říjnu 2018
V úterý 9. října byli přivítáni:
Marek Pírko, Meda Pírková, František Ochmann, Adam Hais, Marek Filip, Matěj Malý, Marek Zbořil, Jiří Vaněk, Šimon Švec, Barbora Tovarová, Elen Hradcová, Julia Johnová, Nicol Křtěnská, Beáta Jeníčková, Mia Hendrichová a Kristián Kindl.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 9. 10. 2018

Ve středu 10. října byli přivítáni:
Antonín Chlubna, Nikol Švandová, Vít Albrecht, Matyáš Průša, Viktorie Vlková, Anna Loská, Anna Satrapová, Anna Dvořáková, David Luňák, Dora Sherif, Tomáš Beroušek, Jakub Kudlík, Jan Kudlík, Anna Bartoňová, David Oliver Rozkošný, Karel Müller a Natan Gerner.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 10. 10. 2018

V úterý 23. října byli přivítáni:
Tereza Provinská, Milan Cudrák, Petr Míček, Marek Jonáš, Vojtěch Palán, Amálie Brožová, Tomáš Prodan, Václav Kříž, Nelly Sophie Taterová, Ellen Grünwaldová, Matylda Baroňová, Kristýna Tóthová, Amálie Bulgrová, Veronika Šváchová, Julie Hadáčková a Marek Žváček.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 23. 10. 2018

Ve středu 24. října byli přivítáni:
Henrik Bartko, Jakub Šverák, Agáta Mráziková, Adam Reyes Ortega, Mikuláš Fuit, Štěpán Bartoš, Nela Pastrňáková, Laura Malcev, Benjamin Bohatý, Helena Zemanová, Daniel Soukup, Šimon Nedvídek, Benedikt Šteffek a Anna Horvátová.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 24. 10. 2018

V pátek 26. října byli přivítáni:
Jakub Novotný, Denisa Flekalová, Adam Turcmanovič, Lukáš Hasal, Šimon Rychetský, Liliana Kačmárová, Martina Procházková, Anna Vlková, Amélie Vlková, Agáta Šimková, Adam Hanoura, Tereza Kalinová, Sophia Elena Štelčík, Sofie Králová, Darja Schürrerová, Filip Lacina, Tobiáš Battěk a Barbora Vlčková.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 26. 10. 2018
Zveřejněno: 31.10.2018 – webmaster Roman Rogner