Noví občánci přivítaní v prosinci 2018

V prosinci 2018 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a místostarostkou Ivou Kotvovou (oba Praha 4 sobě / Zelení) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole Sdružení a Kaplická a příjemnou spolupráci studentům střední školy Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v prosinci 2018
V úterý 4. prosince byli přivítáni:
Andreas Pichot, Anna Myslilová, Jindřich Sokol, Adéla Fárová, Zdeněk Planka, Tomáš Planka, Vilém Mikolášek, Adam Šonský, Ada Altay, Nela Trmalová, Klára Plachá, Markéta Machačová, Beáta Hanke, Barbora Zelenáková, Frederik Horečný a Antonín Omský.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 4. 12. 2018

Ve středu 5. prosince byli přivítáni:
Oliver Pětruchno, Laura Peržeľová, Anastázie Říhová, Alice Bürgelová, Anna Böhmová, Nela Böhmová, František Senohrábek, Karolína Krásná, Linda Brzoňová, Vilém Brázda, Marek Bouchal, Vít Šlauf a Matěj Parutschka.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 5. 12. 2018

V pátek 7. prosince byli přivítáni:
Sofie Šuchmanová, Anna Sofia Jagelsová, Lilien Baraňai, Radek Januška, Daniel Halatka, Mikuláš Jašpr, Viktorie Zaliborová, Michael Gergel, Sofie Dvořáková, Oliver Macek, Johana Typovská, Ondřej Paulíček, Barbora Paulíčková, Tereza Pazourková a Antonín Dubšík.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 7. 12. 2018

Zveřejněno: 07.01.2019 – tiskový referent Roman Rogner