Noví občánci přivítaní v listopadu 2018

V listopadu 2018 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a místostarostkou Ivou Kotvovou (oba Praha 4 sobě / Zelení) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole Sdružení, Matěchova, 4Pastelky-Sedlčanská a Kaplická a příjemnou spolupráci studentům střední školy Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v listopadu 2018
V úterý 6. listopadu byli přivítáni:
Adolf Fuka, Matouš Turek, Adam Koula a Ema Havlíková.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 6. 11. 2018

Ve středu 7. listopadu byli přivítáni:
Kryštof Halbych, Samuel Matura, Jan Zajíc, Sebastian Sova, Julie Bočkayová, Anna Vavrušková, Anna Šefčíková, Eva Mullerová, Alžběta Rejhová, Anna Klenerová a Ester Prchlíková.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 7. 11. 2018

V pátek 9. listopadu byli přivítáni:
Stela Fešarová, Vanessa Pechová, Zoe Malinová, Lucie Křížová, Lenka Drábková, Barbora Bulánková, Martin Lavička, Ondřej Kauc, Anna Plačková, Ella Mihaliková, Eduard Štěpka, Viktor Mareček, Kristýna Maslachová a Ondřej Ďuračka.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 9. 11. 2018

V úterý 20. listopadu byli přivítáni:
Robin Kleissner, Jan Holý, Sofie Mourková, Laura Kabešová, Toni Vukman, Lucie Metterová, Oskar Frederiksen, Petr Nesměrák, Blanka Jana Váchová, Klára Sejtková, Helena Hallová, Vojtěch Sýkora, Václav Zahradník, Rozálie Pokorná, Sebastien Kollner, Marie Drožová, František Hanáček, Julia Maja Wiśniewska, Ondřej Stránský, Jan Severín a Sulfia Chadzopulos.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 20. 11. 2018

Ve středu 21. listopadu byli přivítáni:
Jasmína Lažková, Alžběta Holková, Jonáš Poul, Oliver Malík, Klára Strnková, Lea Pekařová, Janek Libecajt, Oliver Moravec, Marie Králová, Teodor Kalivoda, Zuzana Heverová, Matěj Klavík, Eliáš Landor Hrdina, Vojtěch Hanus, Ema Feherová a Jakub Feher.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 21. 11. 2018

V pátek 23. listopadu byli přivítáni:
Olívie Reindlová, Aneta Kielerová, Elen Štulířová, Viktorie Petráková, Filip Ouda, Linda Dřízhalová, Jakub Šrámek, Eliška Papoušková, Matěj Ševec, Václav Tima, Laura Nicolaus a Marek Petrišče.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 23. 11. 2018

Zveřejněno: 23.11.2018 – tiskový referent Roman Rogner