Noví občánci přivítaní v lednu 2019

V lednu 2019 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a místostarostkou Ivou Kotvovou (oba Praha 4 sobě / Zelení) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole 4Pastelky a Kaplická a příjemnou spolupráci studentům střední školy Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v lednu 2019
V úterý 15. ledna byli přivítáni:
Vilém Šimek, Klára Opočenská, Ondřej Pavlíček, Anežka Vanišová, Samuel Tran, Stella Pompura, Marie Prátová, Marianna Vyvadilová, Kamila Hanzlíková, Anna Letoštiaková, Josefína Míková, Johana Matochová, Sebastien Balatka, Monika Turková, Victoria Bílková, Silvie Nováková a Adéla Nešťáková.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 15. 1. 2019

Ve středu 16. ledna byli přivítáni:
Anežka Ficenecová, Šimon Mrvík, Anežka Píchová, Michaela Kazárová, Eva Ronja Hudečková, Jakub Linha, Jan Karel Mikyska a Rozárie Mátlová.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 16. 1. 2019

V pátek 18. ledna byli přivítáni:
Maxmilián Machek, Mikuláš Hradilík, Tea Trtková, Jakub Novák, Kristýna Dědičová, Adam Jirouš, Karolína Košťálová, Mia Rejlková, Tereza Hurychová, Vanesa Pernerová, Jan Kaluža, Anežka Sejkorová, Jiří Jan Brychta, Dan Černilovský, Filip Vlnař, Jiřina Kaiserová, Edita Vašáková, Marek Katolický, Julie Schwarzová a Adéla Rožková.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 18. 1. 2019