Krok po kroku aneb jeden krok k pokroku (X.)

„V březnu roku 2009 jsme zahájili historicky první kurz výuky práce s počítačem pro seniory. Kurzy prošlo již více jak 5 000 seniorů a myslím si, že co se počítačové gramotnosti týče, tak v Praze 4 máme ty nejšikovnější seniory,“ uvedla zastupitelka a koordinátorka projektu Lucie Michková (ODS). O toto vzdělání je neustále zájem, ale protože se chceme společně posunout kupředu, připravili jsme pro vás novinku, osmitýdenní kurz digitální fotografie a powerpointu, ale také všeobecný kurz pro ty z vás, kteří se chcete spíše zdokonalit v práci psaní dopisů a mailů, vyhledávání na internetu, sociálních sítí apod.“

Podmínkou účasti v kurzu je trvalý pobyt na území MČ Praha 4, věk nad 63 let a chuť vzdělávat se! Kurz bude trvat 8 týdnů, vždy jedenkrát týdně v odpoledních hodinách na základních školách MČ Praha 4, které jsou uvedeny v přihlášce.

A JAK SE PŘIHLÁSIT?

1. Vyplňte přiloženou přihlášku.
  2. Vyberte si jednu z uvedených základních škol, tu která je Vašemu bydlišti nejblíže a do které chcete na kurz docházet. Zájemci o „kurz fotografie“ vybírají ze škol vlevo, zájemci o „všeobecný kurz“ vpravo.
    Označte si ji (pro případ, že bude kapacita na Vámi vybrané škole rychle naplněna, si promyslete, kterou jinou školu byste zvolili). Červeně uvedené školy mají bezbariérový přístup do učebny.
  3. Přihlášku si vystřihněte a mějte ji připravenou pro registraci na radnici.
  4. Registrace zájemců o studium PC kurzů se bude konat dne 10. října 2016 od 9.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 16.00 hodin, ve Slavnostním sále historické budovy Nuselské radnice (Táborská 500, Praha 4). Přijďte s vystřiženou a vyplněnou přihláškou! My si Vás zapíšeme dle pořadí, v jakém k registraci přijdete.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
Je nutné se přihlásit osobně (je možný zástup rodinným příslušníkem či kamarádkou nebo kamarádem s podepsanou plnou mocí), jakákoliv jiná forma přihlášení nebude platná (např. telefonicky či poštou). Rovněž dřívější odevzdání přihlášky na Úřadě MČ Praha 4 není možné. POČET MÍST JE OPĚT OMEZEN, pokud nebude kurz naplněn dostatečným počtem uchazečů, bude převeden na jinou školu po dohodě s uchazečem. Po naplnění kapacity nebudeme další přihlášky u registrace přijímat.

Koordinátorkou celého projektu je předsedkyně Výboru pro bezpečnost a zastupitelka Lucie Michková - lucie.michkova@praha4.cz.

KE STAŽENÍ -

PŘIHLÁŠKA DO PC KURZU - 2016