Husův sbor v Nuslích zve ke společnému slavení svátku Narození Pána Ježíše Krista

Husův sbor v Nuslích  - Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 4 – Nusle
Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 4 – Nusle zve své příznivce i zájemce z řad široké veřejnosti ke společnému slavení svátku Narození Pána Ježíše Krista.

Všechna níže uvedená setkání se uskuteční v sídle Husova sboru – Táborská 317 / 65, Praha 4 – Nusle (viz obrázek níže). A na co se tedy můžete těšit?

• 24. prosince od 23:00 hodin - Půlnoční modlitba se zpěvem tradičních vánočních písní
  • 25. prosince od 9:00 hodin - Boží hod vánoční (tradiční Liturgie K. Fraského)
  • 26. prosince od 9:00 hodin - Svátek prvomučedníka Štěpána (tradiční Liturgie K. Fraského)
  • 31. prosince od 9:00 hodin - Neděle s poděkováním za uplynulý rok (Silvestr)
  • 7. ledna od 10:00 hodin - "Česká mše vánoční" J. J. Ryby

Další informace o Husově sboru v Nuslích najdete na webových stránkách ZDE .

Zveřejněno: 04.12.2017 – Vít Drbal