Hospic Malovická obnovuje činnost

Hospic Malovická v Praze 4 obnovuje svou činnost. Po dvou měsících od dočasného uzavření, s novým provozovatelem, kterým je o. s. Soft Palm, začal od pondělí 3. února 2014 přijímat žádosti o hospitalizaci. Pacienty začne hospice přijímat ve druhé polovině měsíce února.

„Dodrželi jsme slovo, které jsme dali veřejnosti, a znovu po nezbytných hygienických a provozních úpravách objektu otevíráme hospicový dům v Malovické pro pacienty,“ uvedl starosta Pavel Caldr. „Jsem rád, že se nám to podařilo v krátké době od jeho uzavření v listopadu loňského roku a chci ocenit úsilí všech, kteří se na rychlém znovuotevření podíleli.“

Hospic, který městská část Praha 4 v roce 2010 zrekonstruovala a vybavila na své náklady za částku téměř 80 milionů korun, bude nadále sloužit k svému účelu – poskytování lůžkové paliativní péče pacientům v terminálním stavu nemocí.

„S příchodem nového provozovatele dojde ke zlepšení poskytovaných služeb a zároveň budou sníženy náklady za poskytnuté služby na straně rodin. Budou to vítané změny, které jistě ocení rodinní příslušníci, kteří pro své nejbližší vyberou právě hospic v Malovické ulici,“ uvedl dále starosta Pavel Caldr.

Žádosti můžete zasílat na adresu Malovická 3304/2, Praha 4. V případě, že se nemůžete dostavit volejte na tel. číslo - 725 424 753 nebo 777 196 242.

Případné dotazy směřujete na email: hospic.malovicka@gmail.com

KE STAŽENÍ:

 

Vytisknout