HLASUJTE do 8. 9. pro nominované provozovny

Městská část Praha 4 vyhlásila na jaře letošního roku již 8. ročník soutěže o nejlepší provozovnu Prahy 4. Do letošního ročníku bylo nominováno celkem 62 provozoven v 10 kategoriích. Do 30. června probíhala nominace a nyní je příležitost odevzdat svůj hlas, a to prostřednictvím webové aplikace Provozovna Prahy 4.

„Odevzdejte svůj hlas v soutěži Provozovna Prahy 4 a pomozte tak zvýšit prestiž Vašeho oblíbeného podnikatele. Cílem celé soutěže je ukázat, že mezi námi jsou úspěšní a poctiví podnikatelé,“ uvedl zástupce starosty pro majetek a podporu podnikání Lukáš Zicha (STAN – Tučňák), pod jehož záštitou se soutěž koná.

Pro každou provozovnu je možné hlasovat z jedné IP adresy pouze jednou. Seznam všech nominovaných naleznete na stránkách webové aplikace PROVOZOVNA PRAHY 4. Hodnotícími kritérii je spokojenost s prodávanými výrobky nebo s poskytovanou službou, odbornost a ochota personálu, vyhovující provozní doba, vyřizování reklamací, vzhled provozovny nebo bezbariérový přístup do provozovny.

„Jako v loňském roce budu jezdit po vítězných provozovnách a předávat ocenění za první, druhé a třetí místo. Novinkou letošního ročníku je i zvláštní cena Podnikatel Prahy 4, což je ocenění pro podnikatele s největším počtem hlasů,“ dodává Lukáš Zicha.