Do práce na kole s Prahou 4

MČ Praha 4 se letos opět připojí k projektu Do práce na kole.
Do práce na kole je celostátní týmová soutěž pro každého, kdo má chuť udělat něco pro své zdraví a také přispět ke zdravějšímu a příjemnějšímu prostředí ve městě. Stačí utvořit týmy o 2-5 členech, do konce dubna se zaregistrovat na www. dopracenakole.cz a během května pak co nejčastěji jezdit do práce na kole, koloběžce anebo i běhat či chodit. Soutěží se v kategoriích pravidelnost, výkonnost, kreativita a odměněni budou také nejlepší "cyklozaměstnavatelé".

Speciální kategorii zaštítěnou běžeckou ligou RunCzech budou mít i chodci a běžci.

Tvářemi letošní kampaně s podtitulem „Do práce na kole jezdí i profíci“ jsou hrudní chirurg Pavel Pafko, čestný občan Prahy 4 a fyzioložka a biochemička Helena Illnerová. Oba ve svém věku (70+) pravidelně na kole jezdí.

Registrace začala 1. března a během prvního měsíce je i nejvýhodnější. Každý účastník dostane originální tričko s designem soutěže, získá spoustu zajímavých výhod a slev u partnerů a může vyhrát věcné ceny v podobě kola, koloběžky anebo třeba vstupenek na různé sportovní a kulturní akce. Akce se letos koná po sedmé a zapojí se více než 30 měst z celé ČR. Vítězové budou odměněni na závěrečných večírcích v jednotlivých městech.

Více na http://www.dopracenakole.cz/

Starosta a Pafko na kole