Charitativní akce pro děti z dětských domovů v prostorách Úřadu MČ Praha 4

Již potřetí je pro všechny návštěvníky a zaměstnance ÚMČ Praha 4  11.10. 2017 od 8:00 do 11:00 připravena charitativní akce, která proběhne pod záštitou Mgr. Ivy Kotvové, zástupkyně starosty MČ Praha 4.

V přízemních prostorách MČ Praha 4 si můžete zakoupit výbornou snídani, jejímž nákupem pomůžete dětem z dětských domovů.

Své aktivity vám zde představí obecně prospěšná společnost DEJME DĚTEM ŠANCI, která poskytuje komplexní pomoc dětem a mladým lidem z dětských domovů v celé České republice, a to zejména na jejich cestě do samostatného života.

Děti můžete v rámci této akce podpořit zakoupením něčeho dobrého na zub, dárkových předmětů, ale také koupí kvalitní kávy, čaje či čokolády, kdy při koupi hrníčku s logem DDŠ dostanete nápoj dle vlastního výběru zdarma.

Zástupkyně organizace vás v průběhu akce velice ochotně seznámí s aktivitami ve prospěch těchto dětí, rády zodpovědí všechny vaše dotazy k této problematice a ochotně s vámi proberou možnosti zapojení se do podpory jednotlivých dětí.

Když se do této akce rádi zapojíte pomůžete dětem, které ne vlastní vinou neprožívají takové dětství, které by si zasloužily.

Dejme dětem šanci

Zveřejněno: 03.10.2017 – vedoucí oddělení PR Petra Handlová,