Běžecká škola Prahy 4

NOVINKY Z BĚŽECKÉ ŠKOLY

UPOZORNĚNÍ:

Pozor, změna!
Již první den po jarní rovnodennosti - ve čtvrtek 21. března 2024 - je start BŠ na letním působišti, tedy v Krčském lese u rybníku Labuť!

(Případné další info a aktuální tipy pro vás najdete na facebooku běžecké školy)

ARCHIV ČLÁNKŮ

• Krčská 4 založila novou běžeckou tradici

Přes 200 závodníků ve všech věkových kategoriích vyrazilo se ve čtvrtek 4. dubna 2024 na běžecké tratě v Krčském lese. V rámci druhého ročníku běžeckého závodu o pohár starosty městské části Praha 4 běžkyně a běžci nejen změřili své síly, ale zároveň oslavili i desetileté výročí Běžecké školy Prahy 4.
  • Krčská čtyřka – závod B4 o pohár starosty městské části Praha 4

Se vstupem Běžecké školy Prahy 4 do jejího jedenáctého ročníku se podařilo připravit další závod této běžecké školy s názvem „Krčská čtyřka“ o pohár starosty MČ Prahy 4. Více o akci, která se uskuteční ve čtvrtek 4. dubna 2024 od 17 hod., najdete v článku na odkazu.
  • Krčská 4: Nejstarší běžecká škola v Praze má svůj závod

Závodem běžců různých kategorií nazvaným Krčská 4 oslavila Běžecká škola Prahy 4 deset let svého působení. O pohár starosty městské části Praha 4 se ve čtvrtek 20. dubna 2023 závodilo u rybníka Labuť a v Krčském lese. Přišlo téměř dvě stě běžců, od dětí ze základních škol až po dospělé.

ÚVODNÍ ČLÁNEK - PROFIL BĚŽECKÉ ŠKOLY PRAHY 4

Běžecká škola Prahy 4.jpg

Jediná akreditovaná běžecká škola v ČR
dle Českého atletického svazu je:

Běžecká škola Prahy 4!

Pro každého, kdo chce začít s běháním, chce zhubnout, posílit svoji kondici, nebo se vyrovnat se stresem či si jen vyčistit hlavu, je určena bezplatná Běžecká škola Prahy 4. Je to nový projekt městské části Praha 4, jehož cílem je sdružit všechny příznivce běhání a umožnit jim, podle jejich výkonnosti, společný a tělu zdravý pohyb v tréninkových skupinách.

Běhání prožívá svoji renesanci a věnují se mu denně miliony lidí po celém světě. Není divu, jde o nízkonákladový sport, běhat lze za každého počasí a jako doplněk je běh ideální k jiným sportovním činnostem. Do Běžecké školy Prahy 4 se mohou přihlásit výkonnostní běžci i naprostí začátečníci, skupinky přátel, maminky s malými dětmi, senioři, notoričtí odvykači kouření, bojovníci s nadváhou a další. Organizátoři všem slibují pravidelné tréninkové konzultace i nové tréninkové trasy pro běžce, kteří už mají svoje obvyklé cesty proběhané křížem krážem.

Běžecká škola Prahy 4
Den a datum: každý čtvrtek
Čas: 18:00 hodin
Místo srazu (zimní sezóna):
od 3. 11. 2023 v Podolí před areálem Žlutých lázní
Místo srazu (letní sezóna):
od 21. 3. 2024 u rybníka Labuť u Krčského lesa

Běžecká škola Prahy 4 je pro zájemce ZCELA ZDARMA!

Běžečtí odborníci nejprve příchozí rozdělí podle jejich výkonnosti, poté se všichni společně lehce protáhnou a bude následovat samotný běh po trasách, odpovídající fyzickým možnostem jednotlivých tréninkových skupin.

ODKAZ - Behamenactyrce.cz.jpg

Facebook - logo.jpg

Běžecká škola v zimovišti ve Žlutých lázních
Aktualizováno: 29.02.2024 – Vít Drbal