Běžecká škola Prahy 4

Běžecká škola Prahy 4.jpg

Pro každého, kdo chce začít s běháním, chce zhubnout, posílit svoji kondici, nebo se vyrovnat se stresem či si jen vyčistit hlavu, je určena bezplatná Běžecká škola Prahy 4. Je to nový projekt městské části Praha 4, jehož cílem je sdružit všechny příznivce běhání a umožnit jim, podle jejich výkonnosti, společný a tělu zdravý pohyb v tréninkových skupinách.

Běhání prožívá svoji renesanci a věnují se mu denně miliony lidí po celém světě. Není divu, jde o nízkonákladový sport, běhat lze za každého počasí a jako doplněk je běh ideální k jiným sportovním činnostem. Do Běžecké školy Prahy 4 se mohou přihlásit výkonnostní běžci i naprostí začátečníci, skupinky přátel, maminky s malými dětmi, senioři, notoričtí odvykači kouření, bojovníci s nadváhou a další. Organizátoři všem slibují pravidelné tréninkové konzultace i nové tréninkové trasy pro běžce, kteří už mají svoje obvyklé cesty proběhané křížem krážem.

Běžecká škola Prahy 4
Den a datum: každý čtvrtek
Čas: 18.00 hodin
Místo srazu: Krčský les - rybník U Labutě

Běžecká škola Prahy 4 je pro zájemce ZCELA ZDARMA!

Srazy Běžecké školy Prahy 4 jsou zveřejňovány v Kalendáři akcí městské části Praha 4 nebo na Facebookové stránce školy.

Běžečtí odborníci nejprve příchozí rozdělí podle jejich výkonnosti, poté se všichni společně lehce protáhnou a bude následovat samotný běh po trasách, odpovídající fyzickým možnostem jednotlivých tréninkových skupin.

ODKAZ - Behamenactyrce.cz.jpg

Facebook - logo.jpg

Běžecké instruktory Běžecké školy Prahy 4 zajišťuje společnost SportGroup.cz patřící k největším agenturám v České republice specializující se na sportovní marketing a organizaci sportovních akcí.
Zveřejnil: tiskový referent David Polák,   |   Aktualizováno: 05.04.2016