Akce (nejen) Běháme pro děti udělala radost malým i velkým sportovcům

Běháme pro děti

Městská část Praha 4 o víkendu pořádala s neziskovou organizací Dejme dětem šanci sportovně-zábavné odpoledne (nejen) Běháme pro děti v parku Na Pankráci. Akci si přišli užít nejen sportovní nadšenci, ale také rodiny s dětmi a fanoušci, kteří si s dobrým jídlem a pitím v ruce vychutnávali atmosféru a pozorovali dění na podiu i kolem. Výtěžek akce činí krásných 355 000 Kč a je v plné výši věnován na podporu dětí a mladých lidí z dětských domovů.

Celým odpolednem nás provázeli známí moderátoři En.dru a Nasty, kteří na podiu postupně přivítali pop-rockovou kapelu On Fire, děti z dětského domova Česká Lípa a kouzelníky Martina Kellmana a Richarda Nedvěda, kteří za pomoci dětských diváků z hlediště předvedli svou interaktivní show.

Pro návštěvníky byly i letos přichystané jednak dětské běhy na 100 a 300 m, ale samozřejmě i hlavní běhy na 1 a 5 km, které byly měřeny pomocí časomíry. První z těchto závodů odstartoval místostarosta MČ Praha 4 Josef Svoboda, druhý o hodinu později paní starostka Irena Michalcová, která následně předala absolutnímu vítězi, Arnoldu Loaizovi, pohár. Ten zvítězil s neuvěřitelným časem 17 minut a 53 vteřin.

V průběhu celého dne návštěvníci mohli vyzkoušet také test fyzické zdatnosti v podobě sedmi sportovních disciplín, poměřit své síly na street workout workshopu, v dětské zóně vytvořit vlastní placku, vymodelovat si balónek nebo si udělat památeční fotku. Den byl tradičně zakončen tombolou o spoustu hodnotných cen!

Celou fotogalerii najdete na odkazu ZDE .

Běháme pro děti
Zveřejněno: 27.06.2019 – Vít Drbal